Uczę języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Koluszkach.
Programuję, bo… to wyzwanie dla mojego “humanistycznego” mózgu.
Najważniejsze dla mnie, to mieć zadowolenie z tego, co się robi - więc biegam, koduję, surfuję, fejsbukuję, motywuję, uczę...
Jestem Mistrzynią w wybieganiu w przyszłość...