Moja intrygująca “ksywka” to Guśka.
Uczę edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu.
Programuję, bo sprawia mi to radość i mogę dzięki temu odkrywać u dzieci niezwykły potencjał.
Jestem osobą, która nie potrafi usiedzieć w miejscu, dlatego chętnie angażuję się w bardzo różne działania na wielu polach.
Jestem Mistrzynią w graniu mojej siostrze na nerwach.
