Moja Intrygująca „ksywka” to Dziewczyna z Kącika :).
Uczę matematyki i zajęć komputerowych w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie.
Programuję, bo kocham trenować moje szare komórki ;)
Uwielbiam siatkówkę, rower, Stinga i podróże w miejsca, gdzie jest ciepło. Chociaż zaszyć się z książką i tabletem w moim Kąciku też lubię...
Jestem Mistrzynią planowania, poczynając od tego, co zjem dzisiaj na śniadanie, po rzeczy, które będę robiła na emeryturze za 100 lat.
